Choroba, urodziny i nowe stardoll
Hejka! Jak już mówiłam za samego rana zrobię posta o mnie więc zaczynamy.
W tej chwili tak w ogóle jestem chora. Mam katar i kaszel ;d No, ale w końcu robię tego posta <3
Więc jak mówiłam w poprzednim poście mam na imię Kasia. Mam 12 lat, no w sumie to jutro mam urodziny <3 Kocham zespół 30 second to mars. Jestem echelon :3 Do moich ulubionych zespołów zalicza się także Coma, Green Day, Bring me the horizone i Skillet. Słucham rocka i metalu. Definitywnie słucham różnej muzyki jak się obije o uszy czasami ;p Jestem szatynką mam czarne paczały *-* xD Kocham Japonię. Azje w ogóle jestem otaku :3 I macie tutaj moje STARDOLL też takie słodziaśne, właściwie wczoraj je założyłam. Ogólnie gram na innym mam wyższy lvl. Nie ważne xD Spodziewajcie się posta o moich urodzinach i prezentach, ale post będzie dodany w piątek. Jeszcze szybko dodam że moja przyjaciółka - Wiktoria - założyła bloga LINK będzie tam wstawiała covery. Zależy mi na tym żebyście tam ją subskrybowali, i pisali komentarze ;3 Okay to papaszki <3
spk
OdpowiedzUsuń