wtorek, 16 września 2014

Początki, ask i post o mnie.

Hejka! Witam was w moim pierwszym poście. Nazywam się Kasia i będę wrzucała tu poradniki o rysowaniu i tym podobnych rzeczach. ^^ Będą pojawiały się posty o grach typu "The sims", może nawet zawitacie tu Minecrafta xD. Definitywnie będzie na nim wszystko ;3 Tutaj macie mojego aska: LINK Możecie zadawać pytania dotyczące bloga. Jutro z rana wrzucę posta o mnie. No dobra. To tylko tyle. Papaszki :*

2 komentarze:

  1. To super nie mg się doczekać pierwszego OFICJALNEGO posta :3 Trzymam kciuki !! <33

    OdpowiedzUsuń