piątek, 17 października 2014

Przerwa i prezenty.

 Hejka, witam was po dłuuugiej przerwie c; Wiem wiem, miałam wstawić posta...JAKIŚ MIESIĄC TEMU :D Ale oprócz bloga, Internetu i definitywnie komputera mam jeszcze własne sprawy, obowiązki i przede wszystkim NAUKĘ.
 Miałam także wstawić zdjęcia moich prezentów tak więc wstawię ten najlepszy. Od Vici dostałam płytę 30 second to  mars - THIS  IS WAR! Po prostu WOW WOW WOW wiem że to było miesiąc temu ale udajmy że wczoraj. Naprawdę dzięki <3 Niestety nie mogę znaleźć zdjęcia. To tyle papaszki :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz