Hejka, witam was po dłuuugiej przerwie c; Wiem wiem, miałam wstawić posta...JAKIŚ MIESIĄC TEMU :D Ale oprócz bloga, Internetu i definitywnie komputera mam jeszcze własne sprawy, obowiązki i przede wszystkim NAUKĘ.
Miałam także wstawić zdjęcia moich prezentów tak więc wstawię ten najlepszy. Od Vici dostałam płytę 30 second to mars - THIS IS WAR! Po prostu WOW WOW WOW wiem że to było miesiąc temu ale udajmy że wczoraj. Naprawdę dzięki <3 Niestety nie mogę znaleźć zdjęcia. To tyle papaszki :*
Blog szaleństwa według Kasi
piątek, 17 października 2014
środa, 17 września 2014
Choroba, urodziny i nowe stardoll
Hejka! Jak już mówiłam za samego rana zrobię posta o mnie więc zaczynamy.
W tej chwili tak w ogóle jestem chora. Mam katar i kaszel ;d No, ale w końcu robię tego posta <3
Więc jak mówiłam w poprzednim poście mam na imię Kasia. Mam 12 lat, no w sumie to jutro mam urodziny <3 Kocham zespół 30 second to mars. Jestem echelon :3 Do moich ulubionych zespołów zalicza się także Coma, Green Day, Bring me the horizone i Skillet. Słucham rocka i metalu. Definitywnie słucham różnej muzyki jak się obije o uszy czasami ;p Jestem szatynką mam czarne paczały *-* xD Kocham Japonię. Azje w ogóle jestem otaku :3 I macie tutaj moje STARDOLL też takie słodziaśne, właściwie wczoraj je założyłam. Ogólnie gram na innym mam wyższy lvl. Nie ważne xD Spodziewajcie się posta o moich urodzinach i prezentach, ale post będzie dodany w piątek. Jeszcze szybko dodam że moja przyjaciółka - Wiktoria - założyła bloga LINK będzie tam wstawiała covery. Zależy mi na tym żebyście tam ją subskrybowali, i pisali komentarze ;3 Okay to papaszki <3
wtorek, 16 września 2014
Początki, ask i post o mnie.
Hejka! Witam was w moim pierwszym poście. Nazywam się Kasia i będę wrzucała tu poradniki o rysowaniu i tym podobnych rzeczach. ^^ Będą pojawiały się posty o grach typu "The sims", może nawet zawitacie tu Minecrafta xD. Definitywnie będzie na nim wszystko ;3 Tutaj macie mojego aska: LINK Możecie zadawać pytania dotyczące bloga. Jutro z rana wrzucę posta o mnie. No dobra. To tylko tyle. Papaszki :*
Subskrybuj:
Posty (Atom)
